Názory

"Čas, který trvá zavazování tkaniček je nejspíš natolik nepatrný, že ani nemusíme přemýšlet nad tím, jak je zavazovat rychleji. Pro příslušníky armády a ostatní lidi, kteří nosí vysoké šněrovací boty, však mohou být vteřiny ušetřené díky tomuto kousku vybavení důležité v krizových situacích, ve kterých se právě vteřiny počítají nejvíce.“ – TheBlaze.com (The Blaze je čtenářsky oblíbený, nezávislý americký deník, který informuje o celosvětovém dění, novinkách, výzkumech a převratných vynálezech)
"Vzhledem k tomu, jak jsou konstruované je pravděpodobné, že TacLace přežijí několik párů bot. Někdy se ďábel skrývá v detailech, a tohle je jedna z těch malých věcí, které se můžou proměnit ve věci velké. Myslíme, že TacLace osloví spoustu chlápků v uniformách a nabídne jim jedinečný a rychlý způsob, jak se dostat do svých bot." – Breachbangclear.com (Breach bang clear je americký portál, na kterém najdete spoustu recenzí, zaměřených na military a survival vybavení)
„Rychlé a bezpečné…“ – Soldier Systems (Soldier system je webový deník, který pokrývá veškerou tématiku vojenského a taktického průmyslu)
„Je to jeden z nejgeniálnějších produktů, na které jsem za poslední dobu narazil.“ – Fog Horn (Fog Horn je další z nezávislých amerických webů, zabývajících se vojenskou tématikou)
„Jsou úžasné, rychlé a neuvěřitelně inovativní. Jak to, že to nikoho nenapadlo dřív?“ – Seržant Námořní pěchoty Spojených Států Amerických
„Tenhle výrobek miluju! Jsem konstrukční mechanik v americkém námořnictvu. Všichni na dílně si myslí, že je to hodně dobrý nápad. Když ráno vstávám, zavážu si boty s TacLace a můžu vyrazit. Jsem připravený rychleji. Se šněrováním bot to byl vždycky boj, s TacLace je to mnohem efektivnější. Mám je v pískové barvě a spousta kluků v dílně si je chce taky pořídit.“ – konstrukční mechanik Námořní pěchoty Spojených Států Amerických
„Už si nikdy nebudu šněrovat boty!“ – Kapitán Námořní pěchoty Spojených Států Amerických
„Jsme velkými fanoušky ´KISS´ - Keep it simple and stupid / Ať je to jednoduché i pro blbce. Dobrá práce, TacLace.“ – generální ředitel, MATBOCK, LLC
„Tohle je systém, který musíte vyzkoušet!“ – Airsoft Squared (Airsoft Squared je internetová sociální síť, cílená na fanoušky a hráče airsoftu)
„4 z 5 hvezdiček! Byl jsem schopný si boty utáhnout dokonce pevněji, než když jsem je šněroval ´normálně´.“ – The Gear Locker (The Gear Locker je webový portál, zaměřený na testování vojenského a taktického vybavení)
„Za dva týdny, které jsem je používal, jsem se nesetkal s žádnými nedostatky, nepohodlím nebo pocitem, že se utažení bot povoluje. Chodil jsem s pocitem bezpečí a díky TacLace jsem se mohl „obout a jít“ rychleji, než kdybych si boty šněroval klasickým způsobem.“ – Airsoft and Military News Blog(AMNB je americký blog, zaměřený na vybavení pro military airsoft)
„Tyto tkaničky jsem ukázal v několika obchodech, do kterých často chodím, a lidé je zbožňují! Vždycky vybíhám z domu na poslední chvíli a tyto tkaničky mi šetří spoustu času, i proto, že mám zhoršenou pohyblivost prstů a boty si klasickým šněrováním nedokážu zavázat rychle. Dávám jim 10 z 10 bodů. Pár mých kamarádů policistů už si je také objednalo, stejně tak kamarádi hasiči. Když se mi něco líbí, rád se o to dělím s lidmi.“ – A. Ganon, uživatel TacLace


„Jsou úžasné, rychlé a neuvěřitelně inovativní. Jakto, že to nikoho nenapadlo dřív?“
-Sgt. USMC
„Už nikdy nebudu klasicky šněrovat boty!“
-Capt. USMC
ShareThis Copy and Paste